fbpx

מריקה אקדמי

אקדמיה וקליניקה למיקרופיגמנטציה (איפור קבוע)

משרד

נייד

whatsapp

מייל

facebook

instagram

youtube

אתר

נווט אלינו

נשים מצליחות בקדמת הבמה

הסרת איפור קבוע

טיפול להדגשת קו ריסים עדין

הדגשת גבות

עיצוב והדגשת אייליינר

עיצוב והדגשת שפתיים

לפני כ- 6 שנים מריקה החליטה לשנות את תחום המיקרופיגמנטציה בארץ ופתחה אקדמיה מצליחה ומתקדמת בשם “מריקה אקדמי” בה היא מלמדת את טכניקות ה- MBS המתקדמות שלה, באמצעות מכשור וצבעים של “ביוטק איטליה”. 
מהאקדמיה יוצאות מדי שנה עשרות תלמידים אותם היא מלמדת באופן אישי ובליווי מדריכות אשר הכשירה בעצמה.

מריקה חוחשוילי, המאסטר מס’ 1 בתחום המיקרופיגמנטציה (איפור קבוע חדשני ועדין) בארץ ובעולם, אשר שמה הולך לפניה, הינה מנטורית לתחום המיקרופיגמנטציה העכשווית. מריקה מרצה ומלמדת בכל העולם אלפי תלמידים ותלמידות המבקשים לרכוש ולקבל הכוונה בטכניקות MBS הבלעדיות אותן פיתחה במשך 10 שנות ניסיון ולאחר אלפי טיפולים אותם ביצעה.
מריקה החלה את דרכה כקוסמטיקאית מדופלמת לפני כ- 15 שנה כאשר פתחה את הקליניקה הראשונה שלה. חלק ניכר מלימודיה עשתה מריקה באיטליה אצל המנטורית העולמית בתחום המיקרופיגמנטציה -אננה סבינה ולאורך כל תקופת עבודתה, אחת לכמה חודשים נוסעת מריקה להשתלמויות ולכנסים חשובים בחו”ל. מריקה הביאה ארצה באופן בלעדי את הבשורה המרעישה ביותר בתחום, הלא היא “שיטת השיערה”, את “המראה הטבעי והזורם” ולא עוד גבות שחורות ומפחידות במראה בלוק.

במהלך הקריירה ו15 שנות נסיון באסתטיקה וביופי בהם אני בתחום,עברתי כברת דרך ארוכה מאד, עשרות אלפי מטופלות, אלפי תלמידות בהם היתי תמיד מאותגרת,חדורת מטרה, ותמיד דאגתי ללמוד, להעצים את עצמי ואת הידע שלי אצל מיטב המסטרים בעולם ואף פעם לא לדרוך במקום. 
כל זאת בכדי לתת מענה  360 מעלות, וטיפול מסור ומקצועי לתלמידות שלי ולכלל המטופלות שלי. 
 
יודעת בדיוק מה מרגישה מטופלת שמתלבטת היכן להפקיד את פניה, או תלמידה שמחפשת בים של תחרות ואינפורמציה היכן לבסס את הקריירה של החיים שלה.
הדילמה והבחירה היכן   תפקידי את מיטב כספך, מרצך וזמנך בלימודים הינה דילמה לגיטימית ביותר, אך היא צריכה להיעשות באופן מושכל ובוגר בו הינך מבינה מי הולכת ללמדך ולהוביל את דרכך המקצועית. 
הפחד להפקיד את פנייך ויופייך בידיים לא ראויות הינו פחד משתק,שיכול לעלות בעוגמת נפש עצומה. 
לכן בכל המקרים הנל תמיד ביחרי את אשת המקצוע עם נסיון והצלחה מוכחת , בעלת שם ואוטוריטה מקצועית ,לא רק בארץ אלא בכל העולם. 
 
אני מאמינה בלספק לקהל המטופלות שלי ולכלל תלמידותיי, את הטכניקות המתקדמות ביותר בעולם, למראה טבעי וזורם שמעצים ומייפה, והדבר החשוב ביותר , ללמד ולטפל עם החומרים הטובים והבטוחים ביותר בעולם לבריאות ולבטיחות הרקמה, בתנאים סטריליים המחמירים בעולם. 
 
אני מאמינה בקשר ישיר ואישי עם המטופלות והתלמידות שלי בכדי שתרגשנה בידיים נאמנות ועוטפות.
תמיכה והעצמת כל תלמידה הינו בראש מעייני ובסדר עדיפות הראשון שלי, להתחלת קריירה חלקה כמה שאפשר ובטחון רם. כל זה יתן לך סיפוק ועבודה רגועה ומקצועית  מול לקוחותייך. 
כל לקוחה בשבילי היא עולם ומלואו, ואדאג תמיד לטפח ולטפל באופן החם והמקצועי ביותר כי פנייך, הדבר היקר ביותר בשבילך , הם בידיי . 
אדאג להעצים את מקצוענותך ובטחונך האישי כתלמידה , מתוך תפיסת אחריות וראיה כי את מפקידה את בניית הקריירה והעצמאות הכלכלית שלך בידיי. 
מאמינה בלב שלם כי ללכת יד ביד עם תלמידותיי, עם שיתוף פעולה מלא מצידך, הינו המפתח להצלחה האישית שלך  ושלי,
כי הצלחה שלך היא הצלחה וסיפוק שלי !
הקורסים שמוצעים באקדמיה של מריקה , הינם הקורסים המעשירים,המקצועיים והמעמיקים ביותר אשר קיימים בארץ ובעולם. 
הקורסים הוכנו והורכבו לאחר מחשבה ונסיון עשיר של  מריקה בעולם המיקרופיגמנטציה של מעל 10 שנים. 
בקורסים הוכנסו חומרים וטכניקות מתקדמות בשיטות MBS עם הבנה מעמיקה בחשיבות השליטה האידאלית בחומר עיוני רחב , ובד בבד עם פרקטיקה מעשית עשירה על מודליסטיות, וכל זאת בכדי להכין את התלמידה לעולם האמיתי בעבודה בקליניקה הפרטית שלה עם המטופלות שיגיעו לבקרה. 
הקורסים הינם פרקטיים ואפקטיביים עם מעל 120 שעות לימוד מלאות בהם השיעורים בנויים בהגיון לימודי ייחודי, אשר מריקה בנתה והגתה במו ידיה ונסיונה העשיר בתחום. 
האקדמיה מציעה קורסים במסלולים רחבים ומעמיקים :
* קורס מורחב בסיסי MSBM – בו תלמדי את כל רזי המקצוע מהבסיס על כל אזורי הפנים,גבות, שפתיים ועיניים.
*קורס מורחב בגבות בטכניקות MBS- קורס מעמיק בגבות מהבסיס בו תלמדי את כל הסודות ואת כל הטכניקות על האזור הנחשק ביותר – הגבות . 
 
את הקורסים מריקה מעבירה יחד עם מדריכות אשר הכשירה ולימדה,והן מלוות עמה את החלק המעשי לפיקוח מלא ולמתן יחס אישי ביותר לכל תלמידה, בכדי להקנות בטחון ורוגע בחלק המעשי שכה חשוב ללימוד והטמעת החומר. 
 
הקורסים מתאימים לכל מי שאוהבת ומתחברת לתחום היופי והאסתטיקה ולכל מי שחשקה נפשה לגעת בפניהן של נשים,להרים להן את המורל והבטחון העצמי ולהעצים את יופיין הטבעי. 
לכל מי שחשקה לפתוח עסק עצמאי, ולשגשג כלכלית לעבר עצמאות טוטאלית וחיים מספקים, גם אישית וגם מקצועית . 
בסיום הקורס תקבלי תעודת הכשרה בינלאומית, איתו תוכלי לעבוד בכל העולם. 
תצורפי לחברות בקבוצת פייסבוק הפרטית של האקדמיה, שם תקבלי תמיכה, פרגון וליווי ממריקה, המדריכות ושאר התלמידות .
השתלמויות מקצועיות באקדמיה נועדו לנשות מקצוע שעובדות בתחום,אשר מעוניינות לעלות מדרגה,לשדרג את הטכניקות שהן מציעות למטופלות, לטכניקות  MBS עכשוויות ובינלאומיות של מריקה, אשר קיבלו הכרה ודרישה עולמית בתחום. 
ההכשרה הינה ,עיונית וגם מעשית, עם פיקוח מלא של מריקה על דוגמניות, והינה אפקטיבית במיוחד בגלל היישום המעשי של החומר הנלמד על עור אנושי. 
בהשתלמויות תלמדי את הטכניקות הייחודיות של מריקה בשיטות MBS המדהימות,אותם מריקה מלמדת בהצלחה מרובה אלפי תלמידות בכל העולם כבר מעל 6 שנים. 
 
טכניקות MBS  הנלמדות בהשתלמויות הן :
*הצללת ספריי פודרה
*שיטת השיערה המשוזרת 
*איילנר קלאסי 
*הצללת סמוקי איילנר 
*הדגשת שפתיים ללא קונטור באפקט אודם מלא 
*הדגשת שפתיים בטכניקת אקוורל 
*הסרת איפור קבוע כושל בעזרת רימובר מהפכני 
 
אם את מעוניינת להגדיל את הצלחתך ויכולת שליטתך בטכניקות המתקדמות ביותר,
מקומך איתנו !

מילים חמות

לתיאום פגישה עם מריקה אקדמי

השאירו פרטים, ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן